Sfs Ailesi

Günümüz dünyasının baş döndüren teknolojik gelişimine ayak uydurmak, yeniliğin ve değişimin gündelik hayatımızdaki önemini kavramanın çok ötesinde bir gereklilik artık. Teknolojinin hayatımıza kattığı pozitif değerler bir yandan yaşam kalitemizi artırırken diğer yandan da daha yaşanabilir sağlıklı bir çevreye, sürdürülebilir gelişmeye, verimli üretkenliğe ve daima “insan odaklı” bir memnuniyete de kılavuzluk ediyor. Sürekli artan ürün ve hizmet kalitesinin dürüstlükle, profesyonel bakış açısının yüksek ahlaki ve ticari değerlerle birleştiği SFS Mekanik, yapılara kattığı sağlığın aynı zamanda yaşama kattığı sağlık olduğunun bilinci ve sorumluluğu ile 2005’den bu yana yorulmak bilmeden “sağlıklı yaşamlar” üretiyor.

Duvarların içindeki sağlık…
Mekanik Tesisat, yaşayan yapıların hayat taşıyan damarları gibidir. Yapıların görünmeyen damarları ne kadar sağlıklı ise yapılar o kadar sağlıklı, dolayısı ile yaşam alanlarınız ne kadar sağlık ise yaşamlarınız da o kadar sağlıklıdır. SFS Mekanik, konutların, iş merkezlerinin, endüstriyel alanların mekanik tesisatlarının projelendirilmesinden üretimine, danışmanlık hizmetinden kurulum sonrası bakım hizmetlerine kadar hep bu şiar doğrultusunda hareket etmekte ve bu bilinçle varlığını sürdürmektedir.Kurulduğu günden bu yana hep yukarı giden başarı ivmesiyle, artan müşteri memnuniyetinin ve kalitenin gururunu yaşamakta ve yaşatmakta. Çözüm ortaklığı yaptığı tüm projelerde, yatırımcının istekleri doğrultusunda onlara en iyi hizmeti verebilmek için bir yandan kendisiyle yarışırken diğer yandan da son tüketicinin yaşamına kattığı kalitenin getirdiği güven üzerine bir dünya kurmakta. Yönetici kadrosu, çalışanları ve çözüm ortakları, tedarikçileri ile birlikte yasalara saygılı, dürüstlük, güvenilirlik ilkeleri ve etik kuralları kabul eden, uluslararası ve ulusal standartlarda iş yapmayı kendine hedef koymuş olan SFS Mekanik, yeniliğin ve değişimin, proje hizmetlerindeki mutlak önemini kavramış ve sektördeki teknik gelişmeleri ve yenilikleri, gününde izlemek konusundaki duyarlılığını sürekli canlı tutmuştur. Yaptığı ve yapacağı uygulama projelerinde, teknolojinin yanı sıra, mimari ana temaya uygunluk, düşük işletme ve ön yatırım maliyeti, yüksek verimlilik, çevre ve doğa şartlarına uygunluk gibi tasarım kavramının ana kriterlerini temel prensipleri olarak belirlemiştir a trouvé.

Kalite Politikamız

Hizmet verdiği tüm alanlarda daima “en iyiyi” üretme hedefinde olan SFS Mekanik, tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşteri memnuniyetine odaklı, çevresine duyarlı,kurallara saygılı, referans olarak gösterilen bir şirket olmak amacı ile ticari hayatını sürdürmektedir. Hizmet kalitemizle birlikte değerlendirildiğinde verimli ve tasarruflu ürünler sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmette daima ulaşılabilir olmak, her zaman en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek, modern hayatın gerekliliklerini son teknolojik gelişmelerin ışığında karşılamak, kalite politikamızın yapı taşlarını oluşturuyor.

SFS Mekanik vermiş olduğu hizmetlerin kalitesini, güvenirliğini standartlara ve normlara uygunluğunu, müşteri memnuniyetini başarının gerekliliğini ve anahtarı olarak görmektedir.

Bunun için ISO 9001 kalite yönetim sistemleri ve yapım metotları bir rehber olarak benimsenmiştir. Yapılacak işlerde müşterinin en üst düzeyde tatminini sağlamak ve uzun süreli başarı ve devamlılık için başta şirket üst yönetimi olmak üzere tüm çalışanların katılımı ile gerekli hizmet ve ürünlerin enerji dönüşümlü, verimli uygun maliyetli, hijyen şartlarına sahip bir şekilde, zamanında en kaliteli biçimiyle müşteriye sunulması ve müşterinin istek ve beklentilerini tam olarak eksiksiz ve kusursuz olarak karşılanması gerekmektedir. Bunun için SFS Mühendislik tarafından gerekli, tüm teknik ve idari kaynaklar oluşturulmakta ve sürekli yeniliklere açık iyileştirme felsefesiyle üretim gerçekleştirilmektedir. Tüm çalışanlarımız aynı kalite anlayışıyla tedarikçi, çözüm ortakları ve müşterilerle iletişimimizi en etkin şekilde sağlamaktadır.

Merkez OfisÆ

  • Cevizlidere Mah. Cevizlidere Cad. 1225 Sk. No:2/3 Balgat/Çankaya/ANKARA
  • 0 (312) 312 51 68
  • 0 (312) 312 51 69
  • info@sfsmekanik.com.tr
  • www.sfsmekanik.com.tr

Şube

  • İvedik OSB 1475 Sk. No:120 Yenimahalle/ANKARA
  • 0 (312) 395 82 62
  • 0 (312) 312 51 69
  • info@sfsmekanik.com.tr
  • www.sfsmekanik.com.tr